moderní řešení GIS pro obce a malé správce inženýrských sítí

iGIS.Map je novou generací řešení geografického informačního systému pro obce a malé správce inženýrských sítí. Moderní řešení se opírá o více než dvacet let zkušeností a desítek úspěšných implementací u správců inženýrských sítí, zejména vodovodů a kanalizací.

iGIS.Map je funkčností plně srovnatelný s aplikacemi provozovanými v jednotlivých vodárnách. Využívá technologie, které obcím a malým provozovatelům vodovodní či kanalizační infrastruktury umožní aktivně spravovat všechna data a informace, stejně jako to bylo doposud možné jen v robustních a drahých geografických informačních systémech.

iGIS.Map je cenově dostupný i těm nejmenším obcím či vlastníkům a provozovatelům vodovodní a kanalizační sítě.

Co potřebujete?

        Téměř nic.

iGIS.Map provozujeme jako službu, tzn. není nutné pořizovat nákladný software, výkonné servery a dostatečně velké úložiště. Jelikož je řešení instalováno na našich serverech, na straně zákazníka není nutná žádná instalace. Uživatelům stačí pouze webový prohlížeč a přístup k internetu.

Jak probíhá vkládání dat?

        Záleží pouze na Vás.

Pokud chcete zakreslovat data sami a máte znalosti a zkušenosti se zaměřením jednotlivých objektů, můžete data do systému vkládat sami. Pokud potřebujete data o síti pouze aktivně využívat, zpracovávat a například aktualizovat popisné údaje a parametry zakreslených objektů, tak nechte zákres na nás a my se o všem postaráme.

Je systém bezpečný?

        Zcela určitě!
Bezpečí všech Vaši dat a osobních informací je pro nás samozřejmostí. Součástí systému iGIS.Map je systém přístupových práv a zabezpečení, který zabraňuje zneužití dat a napadení systému. Jednotlivá práva lze nastavit od administrátora až po návštěvníka, kterému dovolíte pouze nahlížet na vybraná data. iGIS.Map je provozován na výkonných a vysoce flexibilních serverech s 24hodinovou dostupností, jejichž součástí je automatické každodenní zálohování Vašich dat.

Mám zájem o toto řešení    Napište nám

    Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.
    cs_CZCzech